„Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“

Vasario 14 d., Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos mokytojai lankėsi Pajūrio girininkijoje. Girininkas Ričardas Poška atsakinėjo į visus tyrinėjantiems mokytojams iškilusius klausimus. Miško namelio istorija, Pelėdynė, slapti vilko pėdsakai, medžiotojo vertybės, miško atsodinimas, kokių gebėjimų reikia girininkui ir kt. – temos, kuriomis vyko prasmingi pokalbiai po atviru dangumi.
Atvėsinę protą, bet sušildę širdis mokytojai jau gimnazijoje dalinosi patirtais įspūdžius pritaikydami naujus refleksijos būdus. Ką pasakytų direktorius, laidų vedėja ar nykštukas iš rūsio, žino tie, kas pabuvojo kartu.
Šv. Valentino dienos proga kūrėjos Ingos Norkūnienės dovana gimnazijos mokytojams – Šuo Kuršis!!! Bet tai jau kita tema!
O kaip šiandien mylite Jūs?
Programą „Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“ įgyvendina asociacija „Kūrybinės jungtys“ drauge su partneriais menininkų grupe „Žuvies akis”. Projektas yra Aktyvių piliečių fondo, finansuojamo EEE finansinio mechanizmo lėšomis, dalis. Asociacijos „Kūrybinės jungtys“ strategiją remia Lietuvos kultūros taryba.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irena Tverijonienė