Move your body, move your mind

Move your body, move your mind – developing mental skills through board, field, sports and ICT games. Judink kūną, lavink protą (protinių gebėjimų lavinimas per stalo, lauko, sportinius ir IT žaidimus).

Toks projektas bus vykdomas Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje ateinančius dvejus metus. Projekto pagrindinis tikslas – dalinimasis gerąja patirtimi, esminių kompetencijų ir gebėjimų lygio kėlimas. Mokiniai ugdys bendravimo gimtąja ir užsienio kalba gebėjimus, matematines ir informacinių technologijų kompetencijas. Jie naudos šiuos gebėjimus apibūdindami ir kurdami žaidimus, susipažindami su savo ir partnerių šalių kultūriniu palikimu. Bus sukurta žaidimų knyga ir padalinta visoms šalims partnerėms.

Žaidimai gali būti galingas socialinės bendrystės įrankis, nes mokiniai iš skirtingų socialinių aplinkų bendraus ne tik per pamokas, bet ir programuodami, koduodami, žaisdami stalo, sportinius žaidimus.

Skirtingų rūšių žaidimai suteiks mokiniams galimybę įgyti patirties komandiniame darbe įveikiant problemines situacijas, prisiimant iniciatyvą ir įsivertinant savo veiklas. Tuo būdu mokiniai įgis didesnę motyvaciją patiems planuoti ir organizuoti savo mokymąsi.

Šiame projekte dalyvaus 6–15 metų mokiniai iš Lenkijos, Rumunijos, Italijos, Graikijos ir Lietuvos. Jau gruodžio mėnesį vyks pirmasis susitikimas Graikijoje, kurio su nekantrumu visi laukiame.

Anglų kalbos vyr. mokytoja Rita Štėrienė

Pirmasis Erasmus + projekto partnerių susitikimas Graikijoje

Antrasis Erasmus + projekto partnerių susitikimas Italijoje

Virtualios projekto veiklos karantino metu

Trečiasis Erasmus + projekto partnerių susitikimas Lietuvoje

Ketvirtasis Erasmus + projekto partnerių susitikimas Rumunijoje

Paskutinį kartą atnaujinta: 2022 liepos 7

Paskelbta:

2021. Visos teisės saugomos.
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija
Dariaus ir Girėno g. 35, Pajūrio mstl., 75289 Šilalės r
+370 449 74 035
rastine@pajuris.silale.lm.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190330034
Translate »