Šimtadienis 2022

Įsijausdamas į herojus pradedu geriau suprasti save. (Anglų aktorius Joseph Fiennes)
Vasario 11 d. gimnazijos abiturientų laukė pati geriausia naktis. Sako prabėgus kiek laiko nereiktų naršyti pro praeitį, tačiau dar ir šiandien širdyje liepsnoja prisiminimai apie „Holivudą“.
Sako, kad kinas – tai vieta kur išsipildo pačios slapčiausios svajonės, gali būti bet kuo ir net geriau pažinti save. Tą vakarą mus pasitiko būrys Oskaro vertų aktorių, kurie lydėjo šimtadienio metu ir neleido pasiklysti. Išklausę sveikinimo kalbų, pasinėrėme į kino industrijos užkulsius: reikėjo išbandyti jėgas – perprasti nelengvus scenarijus, griebti vairą ir atlikti mirtinus triukus, tapti kostiumo dizaineriu ar filmų ekspertu. Daugybė linksmų ir nuobodžiauti neleidžiančių užduočių laukė dalyvių.
IVabg klasės auklėtojos – pristatė dokumentinį trumpametražį filmą apie laiko svarbą. Auklėtojos skaičiavo laiką, kuris gali tapti biriu smėliu tarp pirštų ir būti išvaistytas arba tapti kertiniais gyvenimo akmenimis. „Tinkamai paskirsčius laiką visada atsiras vietos dviem kavos puodeliams“ – tokia fraze buvo užbaigtas „filmas“.
Būtent laiko motyvas lydėjo abiturientus viso šimtadienio metu. Visi buvę šventėje nuoširdžiai linkėjo abiturientams, kad brangintų savo laiką, teisingai nugyventų savo dienas, kuriuos taptų laimės kupinais sapnais, o gerai suplanuoti rytojai – vilties kupinomis vizijomis.
Už nuostabią šventę dėkojame IIIg. Klasės mokiniams ir auklėtojui Virginijui Kazlauskiui.

Abiturientai