Paskutinė mokslo metų diena priešmokyklinukams

Aš užaugau.
Man jau –septyneri.
Jau skaičiuoju, jau rašau,
Raideles visas žinau.
Gal ne viskas man pavyksta,
Bet mama dėl to nepyksta.
Žino – kloja mano metai
Į mokyklą kelią platų.

Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio priešmokyklinės ugdymo grupės ugdytiniams birželio 11 d. nuaidėjęs skambutis pranešė apie mokslo metų pabaigą. Ši džiugi šventė, kupina vaikystės šėlsmo, juoko, tyro grožio ir švelnaus liūdesio, priminė, kad laikas nestovi vietoje.

Paskutinė mokslo metų diena priešmokyklinukams buvo jaudinanti ir svarbi. Vaikų širdelės spurdėjo iš jaudulio ir noro kuo gražiau pasirodyti susirinkusiems tėveliams, administracijos darbuotojams. Mažieji kantriai ruošėsi šventei, o jos metu deklamavo eilėraščius, dainavo, šoko, vaidino.

Per šiuos mokslo metus nueitas įdomus pažinimo, atradimų kelias: išmokta ne tik pažinti raideles ir skaičius, bandyta skaityti, spręsti ir kurti matematinius uždavinius, atrasti ir tyrinėti mus supantį pasaulį, bet ir suprasti draugystės, bendradarbiavimo ir bendravimo paslaptis. Vaikai paaugo ne tik ūgiu, bet ir supratimu apie save, žiniomis, išmoko būti tolerantiškesni ir draugiškesni vieni kitiems.

Gimnazijos direktorius Juozas Žymančius ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Regina Rimkutė pasveikino priešmokyklinukus ir jų tėvelius, įveikusius pirmąjį mokyklinio gyvenimo ir mokymosi etapą, įteikė diplomus, liudijančius, kad baigta priešmokyklinio ugdymo programa bei palinkėjo saugios, džiugios vasaros.

Po šventės vaikų laukė gausus tėvelių paruoštas vaišių stalas. Nuoširdžiai dėkoju tėveliams už bendravimą ir bendradarbiavimą šiais mokslo metais, už gėles, dovanas, šiltus žodžius ir apkabinimus. O būsimiems pirmokėliams linkiu įspūdingos, džiaugsmo ir nuotykių kupinos vasaros. Tegul nerūpestinga vaikystė leidžia dar pabūti vaikais, papramogauti ir padūkti.

Priešmokyklinės ugdymo grupės mokytoja Jolita Vydmantienė