Nes mūsų nugalėjimai yra didesni, nei negalėjimai…

Rugsėjo 9 d., penktadienį,  gimnazijos aktų salėje vyko DofE programos pristatymas. Renginio metu programą ir žygius pristatė DofE vadovės socialinė pedagogė Jurgita Rumšienė ir  istorijos mokytoja Veronika Gudaitė. Trumpai supažindinusios 7-8 ir I– IIIg klasių mokinius su programos tikslais, naujienomis, žygiais bei kita aktualia informacija,  sceną vadovės užleido tikriesiems DofE programos „didvyriams“: bronzos, sidabro ir aukso ženkliukus pasiekusiems mokiniams.                                                                                                                  

Šiais metais programoje dalyvavo net 16  gimnazijos mokinių, taigi norinčių pasidalinti įspūdžiais tikrai netrūko. Mokiniai ne tik pristatė savo žygių tikslus, iššūkius su kuriais susidūrė įgyvendindami programą, bet ir pasidalino smagiomis akimirkomis, bendryste. Komandos renginio metu  pristatė žygių metu nufilmuotus filmukus: bronzos dalyviai „Jurgio kelionę“, o sidabro dalyviai „Neatrastus savo talentus“. Visą renginį apvainikavo aukso žygio, kuris vyko Škotijoje, pristatymas.  KTU antro kurso studentas Darius Rupšys išsamiai ir be galo įdomiai papasakojo, kokius nuotykius patyrė kelionėje.

Apie DofE dalyvių patirtis ir nuotykius būtų galima pasakoti ilgai ilgai, tačiau visa tai geriausiai apibendrina IIIg klasės mokinės Rugilės Klimbytės pristatymo metu pasakyti žodžiai: „Ateik, dalyvauk, verta“.

DofE vadovės: Veronika Gudaitė ir Jurgita Rumšienė