Smagu, kai pamokas veda mokinių Tėveliai!

Spalio 23 d. – 27 d. Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje vyko Atvirų durų savaitė. Pirmokų Tėveliai atvyko ne tik stebėti pamokų, bet ir jas vesti. Fizinio ugdymo pamoką spalio 26 d. pravedė Arono mamytė Rasita. Vaikams mama paruošė apšilimo mankštelę, organizavo smagius judriuosius žaidimus. Arono mamytė vaikams priminė praeitų metų projekto ,, Futboliukas“ veiklas. Atsisveikindama padėkojo vaikams už smagią patirtį ir pavaišino visus saldžiarūgščiais saldainiais.
Penktadienį technologijų pamokoje pirmokus aplankė Austėjos mamytė Živilė. Prisiminę Vėlinių tradicijas, papročius klasėje įkūrėme kūrybines STEAM dirbtuvėles. Jų metu vaikai pasigamino rudeniškus Vėlinių žibintus.
Ugdymo procesas neįmanomas be dialogo tarp mokytojų ir mokinių tėvų. Kai mokinys mato tėvus, dalyvaujančius mokyklos, klasės gyvenime, bendradarbiaujančius su klasės mokytoja, mokymasis jam teikia daugiau džiaugsmo, stiprėja motyvacija. Viena iš tokių bendradarbiavimo formų yra pamokos, kurias veda mokinių tėvai ir klasės mokytoja – tokie užsiėmimai vaikams tampa tikra švente, o tėvai susipažįsta su klasės mokiniais. Smagu ir naudinga pasimatuoti mokytojo profesiją ir mokinių tėvams. Visi klasės mokiniai ir mokytoja nuoširdžiai dėkoja Arono ir Austėjos mamytėms.
Nekantriai lauksim daugiau panašių pamokų, kurias išdrįs vesti ir kitų mokinių mamytės, o gal net ir tėveliai!

Pradinių klasių mokytoja Inga Makarė

Paskutinį kartą atnaujinta: 2023 lapkričio 10

-