FACEBOOK‘S STATUSAS: norime draugauti

Mes visai tokios pat kaip Jūs… Po mūsų išvaizda slepiasi daugybė įdomiausių paslapčių. Kartais akių žvilgsnis slepia liūdesį arba didelę meilę, šypsena – sutrikimą arba džiaugsmą… Kartais dėl išvaizdos ilgai užsibūname neprakalbintos… Tačiau kartais pačios pirmos tampame puikiomis draugėmis… O kartais taip norisi, kad kas nors paliktų atsiliepimą po nuotrauka… Juk, keldamas nuotrauką, tikiesi, kad būti pastebėtas… (Knygos)
Pažvelk į ekraną – Tavęs laukia FACEBOOK‘S knygų iššūkis!
Balandžio mėnesį biblioteka kviečia į naują iššūkį – perskaityti knygą, kurios viršelyje veidas. Tokiu būdu kviečiame susipažinti su daugybe įdomių, įnoringų, tragiškų, linksmų asmenybių. Juk po viršelio nuotrauka slepiasi visas nepaprastas pasaulis. Iššūkio metu turėsite:

  1. pasirinkti knygą (į Jus žvelgs daug viltingų akių);
  2. perskaityti ją ir pristačius bibliotekininkei palikti „patiktuką“ ir komentarą;
  3. gauti „emociuką“ į savo skaitytojo kortelę;
  4. kartoti tai tiek kartų, kiek tik širdis geidžia.

Daugiausiai knygų perskaičiusiems ir daugiausiai „emociukių“ gavusiems skaitytojams bus įteiktos atminimo dovanėlės bei prizai siurprizai. Iššūkis vyks iki gegužės 20 d. Detalesnė informaciją pateiks bibliotekininkė Daiva Čėsnienė. Kaip sakė Tolstojus: „Gera knyga – tarsi pokalbis su protingu žmogumi: teikia žinių, moko apibendrinti tikrovę, suprasti gyvenimą“. Taigi paskubėkite ir išsiųskite kuo daugiau pakvietimų draugauti.

Iniciatorė, istorijos mokytoja Veronika Gudaitė