Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Naujienos
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

2 procentų parama

padeka 

Gerbiami mūsų gimnazijos bendruomenės nariai,

Maloniai primename, kad ir šiemet laukiame Jūsų 2 % procentų paramos Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijai (2015 m. surinktos Jūsų paramos lėšos buvo pridėtos prie lauko klasių įrengimo). Vadovaujantis LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kiekvienas mokesčių mokėtojas gali paskirti paramos gavėjo statusą turinčiai ne pelno siekiančiai organizacijai 2 procentų pajamų mokesčio sumos, sumokėtos per metus. Nepasinaudoję galimybe paskirti 2% pajamų mokesčio, juos paliekate valstybės biudžetui. Ši parama mokesčių mokėtojui nieko nekainuoja.                             

Prašymą (Forma FR0512 v.2) gyventojas turi pateikti iki 2017 m. gegužės 1 d. apskrities Valstybinei mokesčių inspekcijai.

  
PRAŠYMĄ FR0512 GALIMA PATEIKTI:
  •  Elektroniniu būdu
Internetinės bankininkystės vartotojai (įėję į internetinį banką ir pasirinkite elektroninį deklaravimą) arba sudarę sutartis gyvenamosios vietos apskrities mokesčių inspekcijos skyriuose gali prisijungti prie Elektroninės deklaravimo sistemos ir formą FR0512 v.2 pateikti internetu.
 
Tai padaryti yra du variantai:
 1. Prašymo formą FR0512 v.2 užpildyti tiesiogiai portale deklaravimas.vmi.lt.

Pildant dokumentus tiesiogiai portale nebereikia naudoti specialios dokumentų pildymo programos „ABBYY eFormFiller“ ir atsisiųsti formos.

2. Persiųsti jau užpildytą formą FR0512 v.2 per elektroninio deklaravimo sistemą - deklaravimas.vmi.lt.
Jums reikės atsisiųsti ir įsidiegti dokumentų pildymo programą ABBYY eFormFiller 2.5, ir formą FR0512 v.2, užpildyti ir persiųsti failą į portalą deklaravimas.vmi.lt.
 
Forma su dalinai užpildytais gimnazijos duomenimis, bei kartu pridėta ir tuščia forma pateikiama čia:  zip-256
  •  Tiesiogiai įteikti Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojui arba atsiųsti paštu
Prašymą užpildytą ranka (FR0512 v.2 forma PDF formatu, bei jos pildymo pavyzdys) galima įteikti tiesiogiai VMI darbuotojui arba įdėti į voką, užklijuoti, pasirašyti ant voko užklijos linijos taip, kad voko nebūtų įmanoma atplėšti nepažeidus parašo vientisumo ir išsiųsti paštu gyvenamosios vietos apskrities mokesčių inspekcijai, žr. adresus.
 
Gimnazijos duomenys, reikalingi formai užpildyti: Paramos gavėjo kodas – 190330034
 

Atkreipiame dėmesį:

Nuo 2012 m. kovo 1 d. teikiant prašymą, iki 2% pajamų mokesčio tam pačiam paramos gavėjui galima skirti ilgiau kaip vienerius metus (iki 5 metų).
Pavyzdžiui, norint skirti 2015-2019 m. metų pajamų mokesčio dalį (iki 2%), pakanka pateikti vieną – 2015 m. – mokestinio laikotarpio prašymą, E5 laukelyje įrašius 2019 m. Pagal tokį prašymą pajamų mokesčio dalis bus pervedama nuo 2015, 2016, 2017, 2018 ir 2019 m. sumokėtų mokesčių, todėl 2015-2019 m. laikotarpio prašymų (FR0512 v.2) gyventojui teikti nereikės.
 
Nuo 2012 m. kovo 1 d. pildant formą FR0512 v.2 nereikia nurodyti paramos gavėjo pavadinimo ir adreso. Reikia tik paramos gavėjo kodo. Duomenis galite pasitikrinti VMI duomenų bazėje.

PASTABA: Jei jau paaukojote 2 proc. kitoms įstaigoms, bet norėtumėte paremti ir mūsų gimnaziją (užtektų ir 1 proc.), Jums tereikėtų iš naujo užpildyti paramos formą FR0512 v.2, joje pažymint Patikslinta.

Ačiū JUMS už JŪSŲ gerumą.!

Gimnazijos taryba 

Lithuanian English Italian Polish Russian Spanish Turkish

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis