Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Naujienos
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

Kūrybinės dirbtuvės "Adventinis vainikėlis“

Adventas – tai laukimo, rimties, maldos ir gerumo metas. Nuo senų laikų lietuviai stalą puošdavo adventiniu vainikėliu. Tai proginė namų puošmena, sukurianti jaukią laukimo atmosferą. Adventinis vainikėlis  kviečia bendrauti, išklausyti vienam kitą, pabūti kartu, pasidalyti savo laiku su kitu,  pajusti gerumą, pasidalinti geru žodžiu, šiluma, meile.

Lapkričio 29 d. tėvų komiteto iniciatyva gimnazijoje buvo suorganizuotos kūrybinės dirbtuvės ,,Adventinis vainikėlis“. Šaunus mamyčių būrys kartu su dailės ir technologijų mokytoja Diana Rupšiene dalinosi žiniomis, patirtimi ir medžiagomis adventinio vainikėlio gaminimui. Tvyrojo jauki ir šilta adventinė dvasia. Tai puiki proga atsigręžti į žmogiškąsias vertybes, peržvelgti savo dvasinį gyvenimą.

Dėkojame visiems, buvusiems kartu. Lai adventinis laikotarpis Jums būna pilnas tikėjimo, ramybės, pasiaukojimo ir Dievo artumo. Kurkime savo gyvenimą kartu su Kristumi, kad į mūsų namus ateitų stebuklingosios š. Kalėdos, atskleidžiančios tikrąją laiko prasmę.

Diana Rupšienė, dailės ir technologijų mokytoja

 

Lithuanian English Italian Polish Russian Spanish Turkish

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis