Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Naujienos
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

Šiandien atidaryta netradicinė bibliotekėlė

„Knygų namelis“ - taip Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos bendruomenei šiandien, po 5 pamokų, buvo pristatyta netradicinė bibliotekėlė, papuošusi gimnazijos kiemą. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui R. Rimkutė pristatė ir paaiškino „Knygų namelio“ paskirtį. Jos teigimu, visi namuose turime knygų, kurias perskaitėme ir mums jų nebereikia, bet kitus mūsų knygos pradžiugintų. 

Tokias savo knygas ar žurnaliukus galima atnešti ir padėti į „Knygų namelį”. Šio namelio lankytojais gali tapti visi knygos mylėtojai, o jo veiklos principas paprastas – padėk tai, ką jau perskaitei, ir pasiimk tai, ko dar neskaitei. Tikimės, kad dalijimasis knygomis skatins bendruomeniškumą ir tarnaus švietėjiškai veiklai – knygas nemokamai gali skaityti kiekvienas. Tereikia praverti namelio duris ir pasiimti patikusią knygą, o atsargas papildyti jau perskaitytomis ar nereikalingomis knygomis. 

Gimnazijos direktorius J. Žymančius pasidalino mintimis apie „Knygų namelio“ paskirtį, prasmę bei perkirpo kaspiną: taip simboliškai atidarydamas bibliotekėlę.   

Dažnas dalyvis jau laikė rankose knygutę, kurią atnešė įdėti į namelį. Aktyviausi buvo pradinių klasių mokiniai, nors knygų įdėjo ir vyresnieji mokiniai bei mokytojai. Pasak Just. Marcinkevičiaus, kuo įvairesnė literatūra, tuo daugiau širdžių ji aprėpia.

Nuoširdžiai dėkojame gimnazijos darbuotojams D. Kurlinkui ir V. Merkeliui už „Knygų namelio“ pagaminimą, o IV g klasės mokinei Simonai Grabauskaitei už jo apipavidalinimą.

Linkime, kad ,,Knygų namelio“ „gyventojų“ daugėtų, o skaitytojai būtų aktyvūs.

 

                                                                 Bibliotekininkė ir
lietuvių kalbos mokytoja I. Tverijonienė

Lithuanian English Italian Polish Russian Spanish Turkish

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis