Už reikšmingus 2021-ųjų metų darbus!

Šiandien, sausio 6 d., Šilalės rajono savivaldybė organizavo renginį, skirtą pagerbti švietimo ir kultūros įstaigų darbuotojus už reikšmingus 2021-ųjų metų darbus. Padėkos buvo įteiktos trisdešimt dviem darbuotojams už drąsias idėjas, prasmingus darbus, norą dalintis ir kurti gražesnį bendruomenės bei krašto gyvenimą.

Džiaugiamės ir didžiuojamės visais mokytojais, dirbančiais Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje! Šiais metais padėkos buvo įteiktos trims Mokytojoms.  Nuoširdžiai sveikiname! Dėkojame:

lietuvių kalbos mokytojai metodininkei Irenai Tverijonienei už atsidavimą mokytojo profesijai, puikius lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzamino rezultatus;

pradinių klasių vyr. mokytojai Sigitai Olendrienei  už kryptingą informacinių technologijų diegimą pradiniame ugdyme;

užsienio kalbos (anglų) vyr. mokytojai Daivai Stragauskienei už atsidavimą mokytojo profesijai, puikų ugdymą, įvairių projektų įgyvendinimą.

Kiekvienas darbas, atliktas su didele meile yra pats reikšmingiausias. Mielos Mokytojos, ačiū Jums už gebėjimą prisiliesti prie vaiko širdies. Ačiū už tai, kad auginate laimingus žmones. 

Gimnazijos administracija