Tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „KARJERA & STUDIJOS 2022”

Kovo 30 d. mūsų gimnazistai turėjo galimybę apsilankyti mokslo ir studijų parodoje „KARJERA & STUDIJOS 2022”, vykusioje Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose.
Parodos tema – karjera ir mokymasis visą gyvenimą. Šią temą, pasak organizatorių, padiktavo poreikis kalbėti apie tai, kokios kompetencijos ir žinios yra reikalingos jau dabar, kai darbo rinka susiduria su kvalifikuotos darbo jėgos trūkumu, o vis daugiau žmonių renkasi nestandartines veiklas ar keičia studijų kryptį.
Parodos formatas – aktualios informacijos pateikimas tiesiogiai bendraujant dalyvių stenduose, paskaitose ir pranešimų metu konferencijų salėse, „workshop‘uose“, neformalių susitikimų metu su mokymo įstaigų ir verslo atstovais, karjeros konsultantais bei garsiomis ir įkvepiančiomis asmenybėmis.
Mokiniai galėjo iš arčiau pabendrauti su įvairių profesijų atstovais, rasti atsakymus į jiems rūpimus klausimus: kokį gyvenimo kelią rinktis, kaip pažinti save, ką studijuoti, kaip parengti gerą savo CV. Džiaugiamės mokinių noru ir motyvacija atsakingai planuoti savo ateitį.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Regina Rimkutė, bibliotekos vedėja Daiva Čėsnienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rasita Damulienė dalyvavo 11-ojoje Švietimo inovacijų parodoje „MOKYKLA 2022“, aptarė ir įvertino taikomas ir siūlomas ugdymo(si) metodikas, naujausias mokymo(si) priemones ir technologijas, mokyklose realiai veikiančius pavyzdžius, kitas švietimo aktualijas.
Anot psichologo Karlo Rogerso, „žmogus yra išsilavinęs tik tada, kai moka mokytis ir keistis“, todėl labai svarbu prisijaukinti pokyčius ir nuolat tobulėti.

Regina Rimkutė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui