„Prabudimas“ 

Balandžio 8 d. gimnazijos administracijos ir mokytojų komanda dalyvavo baigiamajame projekto ,,Tyrinėjimo menas: mokomės bendruomenėje“ renginyje ,,Prabudimas“. Baigiamasis renginys, kurį organizavo ,,Kūrybinių jungčių“ komanda, vyko Vilniuje. 

Gimnazijoje keletą pastarųjų mėnesių aktyviai vyko projekto veiklų įgyvendinimo etapas, o balandžio 8 d. dienos renginys visas šias veiklas turėjo apibendrinti.

Anksti pabudę, ,,Prabudimu“ tikrai nenusivylėme. Pirmojoje renginio dalyje daugiau sužinojome apie veiklas, kurias vykdė kitų projekte dalyvavusių mokyklų komandos, susipažinome su kitais kūrėjais ir projekte dalyvavusiais mokytojais, pasidalinome savo sėkmės  istorijomis. Visos veiklos buvo labai įdomiai organizuojamos, todėl ir baigiamojo renginio metu pavyko vieną kitą naują metodą išmokti.

Antrojoje dienos dalyje komandos buvo suskirstytos į grupes ir dalyvavo įvairiausiose veiklose. Veiklas vedė kūrėjai ir mokytojai.  Užsiėmimai, veiklos buvo labai skirtingi, įdomūs: nuo viešojo kalbėjimo mokymų iki pamokos planavimo niuansų. Labai smagu, kad kartu su kuriančiais praktikais pamokas vedė ir mokytojai. Mūsų gimnazijai atstovavo kūrėjai Donatas ir Inga bei dailės ir technologijų mokytoja Diana Rupšienė ir istorijos mokytoja Veronika Gudaitė. Mokytoja Diana pasidalino veiklomis, kurias įgyvendino pamokose su projekte dalyvaujančiais aštuntokais, o mokytoja Veronika  – veiklomis iš gimnazijos mokytojų klubo.  Labai smagu buvo stebėti į veiklas įsitraukusius mokytojus, gera atmosfera ir kūrybinis džiaugsmas lydėjo visą dieną.

Kelionės namo metu kilo daugybė naujų idėjų, kurias planuojame įgyvendinti ateityje.

Nuoširdžiai dėkojame kūrėjams Ingai Norkūnienei ir Donatui Stakėnui, kurie savo kūrybiškumu dalijosi su gimnazijos bendruomene viso projekto metu.

Istorijos mokytoja Veronika Gudaitė