Pirmasis Erasmus + projekto partnerių susitikimas

Gruodžio 9–13 dienomis vyko pirmasis Erasmus + projekto „Move your body, move your mind – developing mental skills through board, field, sports and ICT games“ – „Judink kūną, lavink protą (protinių gebėjimų lavinimas per stalo, lauko, sportinius ir IT žaidimus)“ partnerių susitikimas Graikijoje, Dramos miesto pradinėje mokykloje. Susitikime dalyvavo Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos mokytojos Sigita Olendrienė ir Kristina Katauskaitė bei mokytojai iš Italijos, Rumunijos, Graikijos ir Lenkijos.

Projekto pagrindinis tikslas – dalijimasis gerąja patirtimi, esminių kompetencijų ir gebėjimų lygio kėlimas. Projekto metu mokiniai ugdysis bendravimo užsienio kalba gebėjimus, matematines ir informacinių technologijų kompetencijas. Jie panaudos šiuos gebėjimus apibūdindami ir kurdami stalo, lauko, sportinius, IT žaidimus, susipažindami su savo ir partnerių šalių kultūriniu palikimu.

Pirmojo susitikimo metu projekto dalyviai pristatė savo mokyklas, vykdomas veiklas. Mokytojai taip pat turėjo galimybę pabendrauti tarpusavyje bei sužinoti apie švietimo sistemų panašumus ir skirtumus skirtingose šalyse, dalijosi darbo mokykloje patirtimi, metodais, IT panaudojimo galimybėmis pamokose bei stebėjo kelias pamokas. Graikijos švietimo sistemą pristatė švietimo projektų koordinatorius, mokyklų konsultantas Makedonijoje ir Graikijos Trakijos regione Ananias Tozakidis. Projekto partneriai taip pat diskutavo apie tolesnes projekto veiklas ir terminus joms atlikti. Kiekviena šalis pristatė mokinių kurtus projekto logotipus bei buvo išrinktas labiausiai šį projektą atspindintis logotipas. Savaitės pabaigoje projekto dalyviai užpildė projekto klausimyną, aptarė savaitės veiklas, pasiskirstė atsakomybėmis.

Po susirinkimų mokykloje susipažinome su Dramos miesto istorija, įžymiomis vietomis, lankėme archeologines vietoves, amfiteatrą, ragavome tradicinių graikiškų patiekalų ir daugiau sužinojome apie Graikijos istoriją, kultūrą bei tradicijas.

Esame pasiruošę dalintis gerąja patirtimi, įgyta Graikijoje, su kolegomis bei mokiniais ir pradėti įgyvendinti projekto suplanuotas veiklas savo gimnazijoje.

Kristina Katauskaitė
anglų ir vokiečių kalbų mokytoja

Paskelbta: Pirmadienis, 13 gruodžio, 2021

2021. Visos teisės saugomos.
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija
Dariaus ir Girėno g. 35, Pajūrio mstl., 75289 Šilalės r
+370 449 74 035
rastine@pajuris.silale.lm.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190330034

Kalendorius

2022 m. gegužės mėn.
Pr A T K Pn Š S
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031