Meninio skaitymo konkursas

„Žmogus bent sykį privalo parodyti liežuvį savo baimei.“
Justinas Marcinkevičius

Esu įsitikinusi, kad šiandien (sausio 25 d.) būtent taip ir atsitiko 18 mokinių iš 5-8 ir I-IVg klasių. Gimnazijos bibliotekoje nedrąsiai, pakiliai tylūs rinkosi meninio skaitymo konkurso dalyviai. Be galo malonu buvo stebėti jaunimą, jų susikaupimą, bandymą nuslėpti jaudulį, raustelėjusius skruostus, žibančias akis. Kiekvienais metais konkurse aktyviau dalyvauja mergaitės, o šiemet, kaip niekada, buvo galima mėgautis vyriškais balsais. Širdis dainuoja!
Nesinori vardinti visų literatūros autorių ir jų kūrinių. Žinoma, mažieji skaitė žaismingesnius tekstus, o va, jaunimo kūriniai apie meilę, gražią, taurią, amžiną, kantrią. Labai gražu!
Sveikinu 7 kl. mokinį Andrių Barauską ir IIg kl. mokinę Gabiją Kryževičiūtę laimėjusius konkursą ir linkiu sėkmės kitame etape! Taip pat ir ne kitaip, labai dėkoju visiems dalyviams už parodytą liežuvį savo baimei! Ačiū lietuvių kalbos mokytojoms Irenai Tverijonienei ir Irenai Rupšienei už bendrystę!

Kitų susitikimų linkėdama lietuvių kalbos mokytojų metodinės grupės pirmininkė, lietuvių kalbos mokytoja Jurgita Girčienė