Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Naujienos
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

"Naktišokiai" Pajūryje

Gegužės 26 d. Šilalės r.  Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje kartu su Erasmus+ projekto „Let‘s Enjoy Dialoguing“ svečiais linksminomės jau tradicija tapusioje liaudiškų šokių vakaronėje „Naktišokiai“. 

Paskutinę gegužės savaitę mūsų gimnazijoje svečiavosi projekto partneriai iš keturių Europos valstybių: Italijos, Ispanijos, Rumunijos ir Lenkijos. Prieš kelionę jiems uždavėme savotiškų namų darbų – paruošti savo šalies liaudies šokį. Mūsų draugai į šią užduotį pažvelgė labai atsakingai ir ne tik išmoko šokius, bet ir pademonstravo tautinius kostiumus. Šis šokių vakaras tarsi vainikavo projekto dalyvių susitikimą. Vieni kitus mokėme šokių, smagiai praleidome laiką. Taip pat mūsų valgyklos darbuotojos pasirūpino, kad svečiai paragautų ir lietuviško plokštainio, mokiniai, mokytojai ir tėveliai vieni kitus vaišino kitais tradiciniais valgiais.         

Trankia muzika, skambia daina visus susirinkusius linksmino Tarvydų parko kapela. Esame labai dėkingi šauniems ir nepakartojamiems muzikantams!

Tokie renginiai neleidžia pamiršti savų tradicijų ir moko kitų šalių kultūros. Tikime, kad „Naktišokių“ tradicija tikrai nebus pamiršta ir kiekvienais metais išmoksime vis daugiau šokių.

 Emilija Pociūtė,
Šilalės r. Pajūrio Stansilovo Biržiškio gimnazijos
Iag klasės mokinė

Lithuanian English Italian Polish Russian Spanish Turkish

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis