Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Naujienos
Nuotolinis mokymas
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 

DofE programa

Reklaminis skydelis

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Reagavimo į patyčias rekomendacijos

Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

Linksmoji vasaros stovykla Kurtuvėnuose

Birželis ne tik atostogų, bet ir smagių stovyklų metas. Šiais metais tradiciškai su vyresniųjų klasių mokiniais stovyklauti vykome į Šiaulių apskrityje esantį Kurtuvėnų regioninį parką.

Birželio 13 dieną linksmai nusiteikę atvykome stovyklą.

Pirmoji stovyklos diena buvo kupina nuotykių. Reikėjo ne tik įsikurti ir pasistatyti palapines, tačiau ir leistis į žygį. Prie Kurtuvėnuose esančio dvaro svirno susitikome su ekskursijos vadovu. Nuo čia ir prasidėjo kelionė. Apžiūrėjome ne tik svirno pastatą, ratinę, tačiau ir greta esančios bažnyčios rūsius. Sužinojome keletą „pamėkliškų“ istorijų. Susipažinę su Kurtuvėnų dvaro teritorija patraukėme Girnikų šventakalnio link. Nuo šio šventakalnio matosi trys miestai: Šiauliai, Kuršėnai ir Kurtuvėnai. Gidas papasakojo įvairių mitų ir legendų. Grįžusių į stovyklą laukė poilsis, maistas ir pokalbiai prie laužo.

Antroji diena - skanūs pusryčiai ir žygis į Jautmalkę.  Žygio metu pamatėme, kur anksčiau buvo degamos anglys. Taip pat pasijutome neregiais. Porose, draugui užrišę akis, pasakojome, kur eiti pakankami sudėtinga miško trasa. Jautmalkėje žaidėme piemenų žaidimą „Kerėplą“, kepėme bulves žarijose, šokome liaudies šokius. Sutemus dėliojome žvaigždynus. Po šių edukacinių veiklų laukė dar naktinis žygis atgal į Kurtuvėnus. Tą dieną stovyklautojai sukorė daugiau nei 20 km. Matyt, todėl miegas buvo toks saldus.

Trečioji diena – stovyklos palydėtuvės. O kad nebūtų taip liūdna atsisveikinti, dar laukė jojimas žirgais. Sutapimas ar ne, tačiau vos susėdus į autobusą pradėjo lyti. Juokavome, kad taip liūdna Kurtuvėnams su mumis atsisveikinti, kad net verkia. Ir nusprendėme: „Kurtuvėnai, neliūdėkit, mes dar grįšime!“

Istorijos mokytoja
Veronika Gudaitė

galerija

Lithuanian English Italian Polish Russian Spanish Turkish
KA229 projektas ECHOSET
Reklaminis skydelis
Move your body, move your mind
Reklaminis skydelis
Yes For Traditional Dishes – No More Obesity!
Reklaminis skydelis
Let‘s Enjoy Dialoguing
Reklaminis skydelis

Patyčių dėžutė

Reklaminis skydelis