Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Naujienos
Nuotolinis mokymas
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 

DofE programa

Reklaminis skydelis

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Reagavimo į patyčias rekomendacijos

Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

LŠS LDK Kęstučio šaulių 7 rinktinės jaunųjų šaulių dienos stovykla

Birželio 6 – 10  dienomis Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje vyko jaunųjų šaulių dienos stovykla, kurią organizavo Pajūrio 10 – osios kuopos jaunųjų šaulių vadas Algimantas Dragūnas ir socialinė pedagogė Jurgita Rumšienė. Pirmiausia buvome supažindinti su saugaus elgesio instruktažu. Dar kartą turėjome galimybę suprasti, kad esame atsakingi tiek už savo, tiek už draugo gyvybę. Išklausę instruktažą, susiskirstėme į tris būrius: pirmo būrio vadas – Simas Mazrimas, antro – Eitautas Rupšys, o trečio – Dovilė Skierytė.

Pirmos dienos rytą kiekvienas būrys gavo užduotis. Reikėjo sukurti savo būrio vėliavą ir skanduotę. Tai buvo puiki proga artimiau susipažinti vieniems su kitais. Su jaunųjų šaulių  dienos stovyklos atidarymu visus pasveikino gimnazijos direktorius Juozas Žymančius ir pavaduotojos Regina Rimkutė bei Viktorija Dragūnienė.

Tiek pirmą, tiek antrą dienomis jaunieji šauliai mokėsi rikiuotės pagrindų, taktikos, orientavimosi vietoje, mokėsi mėtyti granatas, šliaužti virve, tinkamai užsimaskuoti ir pasislėpti miške. Kiekvienam būriui teko dalyvauti ,,Fotomedžioklėje“, kuri suteikė progą labiau pažinti Pajūrio miestelį.

Trečią dieną iki pietų mokėmės taktikos, buvome supažindinti su ginklais ir šaudymo specifika. Dalyvavome šaudymo pratybose. Po pietų žygiavome į Jono Biržiškio sodybą, ten šauliai ilsėjosi, žaidė įvairius komandinius žaidimus, kepė dešreles, bendravo, leidosi lynu. Vakarop visi būriai turėjo pristatyti skanduotes, po kurių laukė nelengvas kelias pėsčiomis namo. Grįžę į gimnaziją aptarėme trečios dienos įspūdžius. Visi galėjo išsakyti savo nuomonę: kas gerai ir kas blogai.

Ketvirtą dieną prie Pajūrio 10-osios kuopos šaulių prisijungė ir Tauragės šauliai su vadu Alvydu Skurdeliu. Susirinkę gimnazijos kiemelyje išžygiavome į mokytojos Dianos Rupšienės sodybą Visdžiauguose. Sodyboje įsikūrę, pasistatę palapines, susiruošėme ir laukėme atvyksiančių Žemaičių apygardos 3-osios rinktinės 308 pėstininkų kuopos vado Kęstučio Dembinsko. Mūsų krašto savanoriai su kuopos vadu jaunuosius šaulius mokė saugaus elgesio su ginklu. Išklausę teorinių žinių, išėjome į mišką mokytis šaudyti ir pasivaržyti tarpusavyje. Geriausieji buvo apdovanoti mažomis dovanėlėmis. Po visų užsiėmimų šauliai susėdo prie laužo dienos refleksijai, po kurios laukė smagiausia dienos dalis - šokiai ir muzika.

Penktą dieną vykome į Klaipėdą, plaukėme laivu, dalyvavome viktorinoje. Vėliau vykome papramogauti į Akropolį. Grįžusius stovyklos vadai Algimantas ir Jurgita apdovanojo diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Dėkojame visiems kas prisidėjo prie jaunųjų šaulių dienos stovyklos įgyvendinimo.

Pajūrio 10-osios kuopos jaunoji šaulė Dovilė Skierytė
ir socialinė pedagogė Jurgita Rumšienė

 galerija

Lithuanian English Italian Polish Russian Spanish Turkish
KA229 projektas ECHOSET
Reklaminis skydelis
Move your body, move your mind
Reklaminis skydelis
Yes For Traditional Dishes – No More Obesity!
Reklaminis skydelis
Let‘s Enjoy Dialoguing
Reklaminis skydelis

Patyčių dėžutė

Reklaminis skydelis