Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Naujienos
Nuotolinis mokymas
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 

DofE programa

Reklaminis skydelis

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Reagavimo į patyčias rekomendacijos

Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

Jaukią šventę „Pirmūnas – 2016“ prisimenant

Mama, tėvas, vaikai, šeima, auklėjimas, mokytojas, mokinys... Be šių žodžių nevyktų ugdymo procesas, nebūtų tobulėjimo ir augimo pasaulyje. Mokykla, kuri suburia visus vienam tikslui – padėti užaugti, džiaugiasi visais ugdytinių  pasiekimais.

Birželio 1 dieną Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje vyko  didelė šventė. Į ją rinkosi pasipuošę mokiniai, jų tėveliai, mokytojai. Visa Lietuva tądien minėjo Vaikų gynimo dieną, o mūsų gimnazija dar ir  tradicija tapusią Pirmūnų šventę. Kaip nepasidžiaugti tais, kurie visus mokslo metus atkakliai mokėsi, siekė užsibrėžtų tikslų. Iškilmingą šventę vedė muzikos mokytoja R. Ramanauskienė, o jai talkino Šilalės meno mokyklos grojantys ir dainuojantys mokiniai.  Jų atliekami kūriniai džiugino visų susirinkusiųjų širdis. Pirmūnams iš gimnazijos direktoriaus J. Žymančiaus ir pavaduotojų ugdymui V. Dragūnienės ir R. Rimkutės rankų įteikti diplomai, pirmūnų ženkliukai ir tai progai pagaminti rašikliai. Padėkas gimnazijos direktorius įteikė ir pirmūnų tėveliams, juk jie taip pat prisidėjo prie puikių savo vaikų pasiekimų. Mokiniai, įteikdami po gėlės žiedą, atsidėkojo savo mokytojams, padėjusiems visus mokslo metus ir  surengusiems šią jaukią, šiltą, meilės ir dėmesio kupiną šventę. Džiugiausias šventės akcentas- direktoriaus dovanotas pirmūnams skirtas tortas, kuriuo pasivaišino visi šventės dalyviai.

Pavaduotoja ugdymui R. Rimkutė dėkoja visiems, prisidėjusiems prie šios šventės organizavimo, o visi kartu tikimės, jog kitais mokslo metais pirmūnų tik daugės.

Lietuvių kalbos mokytoja I. Tverijonienė

galerija

Lithuanian English Italian Polish Russian Spanish Turkish
KA229 projektas ECHOSET
Reklaminis skydelis
Move your body, move your mind
Reklaminis skydelis
Yes For Traditional Dishes – No More Obesity!
Reklaminis skydelis
Let‘s Enjoy Dialoguing
Reklaminis skydelis

Patyčių dėžutė

Reklaminis skydelis