Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Naujienos
Nuotolinis mokymas
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 

DofE programa

Reklaminis skydelis

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Reagavimo į patyčias rekomendacijos

Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

Europos egzaminas – iššūkis su šypsena

Gegužės 9 – oji- ypatinga diena. Šią dieną švenčiama Europos diena – kasmetinė tarptautinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę. Šiais metais gimnazija prisijungė prie iniciatyvos ir šventė šią dieną dalyvaudama „Europos egzamine“.

„Europos egzaminas“ – tai žinių apie Europos Sąjungą (ES) patikrinimo konkursas, pagrindinė projekto dalis – „Europos egzaminas“ – skirta 10-12 klasių moksleiviams. Šiais metais egzaminą laikė 8 dalyviai iš II – III gimnazijos klasių.

Nuskambėjus antrosios pamokos skambučiui, dalyviai su šypsenomis sugužėjo į istorijos kabinetą. Susipažinę su taisyklėmis, pasiruošė tušinukus ir kibo į darbą. Dalyvių laukė įvairaus sudėtingumo penkiolika klausimų iš ES istorijos, realijų. Atsakant į klausimus, teko pasinaudoti ne tik istorijos ar pilietiškumo pagrindų žiniomis, tačiau ir matematikos, geografijos. Džiugina dalyvių pasiekti rezultatai. „Kovoje dėl pirmos vietos“ prireikė ir papildomų klausimų. III g klasės mokinys Robertas Matevičius iškovojo pirmąją vietą mokyklos rengiamame etape ir jau gegužės 13 d. dalyvaus antrajame. Puikus rezultatus parodė ir kiti dalyviai: vos per žingsnelį nuo nugalėtojo atsiliko Darija Neverdauskytė (III g), Urtė Būdvytytė (III g), Guoda Griškutė (II bg). Savo žiniomis spinduliavo ir kiti dalyviai.

Europos diena šiems mokiniams tikrai tapo įsimintina, atnešė ne tik savaitės pradžią, tačiau ir papildė žinių bagažą. Džiaugiamės nugalėtojais ir tikimės sulaukti vis gausesnio norinčių dalyvauti tokiame egzamine būrio.

Istorijos mokytoja Veronika Gudaitė

Lithuanian English Italian Polish Russian Spanish Turkish
KA229 projektas ECHOSET
Reklaminis skydelis
Move your body, move your mind
Reklaminis skydelis
Yes For Traditional Dishes – No More Obesity!
Reklaminis skydelis
Let‘s Enjoy Dialoguing
Reklaminis skydelis

Patyčių dėžutė

Reklaminis skydelis