Get Adobe Flash player
Naujienos
COVID-19 prevencija
Nuotolinis mokymas
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 

DofE programa

Reklaminis skydelis

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Reagavimo į patyčias rekomendacijos

Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

Piliečio žadintuvas

 

piliecio zadintuvas

2011 - 2012 m. m. gimnazija dalyvauja projekte „Piliečio žadintuvas“, kurį organizuoja VšĮ „Nacionalinis socialinės integracijos institutas“. Jau įvyko du susitikimai su projekto organizatoriais: rugsėjo 22 dieną Šilalės švietimo centre projekto dalyviai turėjo galimybę stebėti VšĮ „Menų ir mokymų namų“ demonstruojamą Forumo teatro metodikos užsiėmimą bei paskaityti „gyvąsias knygas“ Gyvojoje bibliotekoje. Po šio susitikimo iš visos projekte dalyvaujančios 12 mokinių komandos buvo išrinkti 2 lyderiai, kurie viso projekto metu užsiims bendraamžių švietėjų veikla.

Susitikimas, įvykęs spalio 11 dieną, buvo skirtas išrinktiems bendraamžių švietėjams bei projekto vadovui. Susitikimo metu projekto dalyviai buvo apmokyti dirbti pagal Forumo teatro ir Bendraamžių švietėjų metodikas, gavo metodines priemones.

„Piliečio žadintuvas“ turi savo rubriką DELFI PILIETYJE (http://pilietis.delfi.lt/). Ten yra skelbiama aktuali informacija, kuri pasieks plačiąją visuomenę. Projekto dalyviai gali dalintis savo įspūdžiais, įgytais dalyvaujant projekto renginiuose, bei laimėti prizus.

Projekto įgyvendinimas gimnazijoje vyksta dviem dalimis. Kiekvieną savaitę vyksta vienas Forumo teatro užsiėmimas, kuriam vadovauja projekto vadovė gimnazijoje Kristina Kalantaitė. Taip pat vieną kartą į savaitę komanda renkasi pabendrauti su bendraamžių švietėjais, kuriais mūsų gimnazijoje yra Viktorija Gedgaudaitė Ibg ir Martynas Auškalnis IIag.. Užsiėmimų metu yra nagrinėjamos įvairios visuomenės socialinės problemos – skurdas, žalingi įpročiai, diskriminacija dėl negalios, rasizmas, lyčių stereotipai.

Planuojama gimnazijoje įrengti Forumo teatro dėžutę, į kurią mokiniai galės įmesti savo parašytas mintis - su kokiomis socialinėmis problemomis susiduria gimnazijoje. Tokiu būdu projekto dalyviai galės gvildenti aktualias gimnazijos problemas ir pasidalinti savo atradimais su gimnazijos bendruomene.

 

Lithuanian English Italian Polish Russian Spanish Turkish
KA229 projektas ECHOSET
Reklaminis skydelis
Move your body, move your mind
Reklaminis skydelis
Yes For Traditional Dishes – No More Obesity!
Reklaminis skydelis
Let‘s Enjoy Dialoguing
Reklaminis skydelis

Patyčių dėžutė

Reklaminis skydelis