Get Adobe Flash player
Naujienos
COVID-19 prevencija
Nuotolinis mokymas
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 

DofE programa

Reklaminis skydelis

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Reagavimo į patyčias rekomendacijos

Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

Karjeros centras

Mielas Mokiny( -e),

Tu jau užaugai, sutvirtėjai, pamažu įgyji vis daugiau žinių, laviniesi, tobulėji… Tačiau neišvengiamai artėja laikas, kai Tu, sustojęs savo gyvenimo kryžkelėje turėsi priimti bene patį lemtingiausią sprendimą jauno žmogaus gyvenime – profesijos ir tolimesnio gyvenimo kelio pasirinkimą. O kad nepasiklystum, Tau padės gimnazijoje įkurtas karjeros centras.

Karjeros centro paskirtis – padėti Tau pažinti karjerai svarbias charakterio savybes, rasti ir naudoti visą su karjera susijusią informaciją, priimti tinkamus karjeros sprendimus, įgyti lankstumo pereinant į kitą karjeros ar mokymosi aplinką.

Karjeros centras įsikūręs bibliotekoje. Karjeros centre taip pat rasite informacijos – knygų, lankstinukų, bukletų – apie universitetus, kolegijas, profesines mokyklas, galėsite pasinaudoti internetu.

Jeigu manote, kad jums reikalinga pagalba renkantis profesiją, galite kreiptis į gimnazijos socialinę pedagogę iš anksto susitartu laiku. Registruotis arba pateikti klausimus galima elektroniniu paštu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Registruodamiesi arba pateikdami klausimus nurodykite savo vardą, pavardę, klasę, kokios informacijos pageidautumėte. Papildomos informacijos galite rasti gimnazijos virtualioje aplinkoje http://www.pajuris.leu.lt/

Karjeros centre laukiami, ne tik baigiamųjų klasių mokiniai, bet ir žemesnių klasių mokiniai, jų tėvai, klasės auklėtojai, kiti mokytojai bei visi, kurie rūpinasi savo ateitimi, nori geriau pažinti save, susipažinti su profesijų pasauliu.

Profesijos pasirinkimas – tai apsisprendimas įsiklausius į savo norus ir troškimus, pažinus savo pomėgius bei gebėjimus ir siekimas juos išreikšti gyvenime. Tavo sėkmė priklausys nuo to, ar gebėsi suderinti šiuos tris dalykus: NORIU – GALIU – REIKIA.

Lithuanian English Italian Polish Russian Spanish Turkish
KA229 projektas ECHOSET
Reklaminis skydelis
Move your body, move your mind
Reklaminis skydelis
Yes For Traditional Dishes – No More Obesity!
Reklaminis skydelis
Let‘s Enjoy Dialoguing
Reklaminis skydelis

Patyčių dėžutė

Reklaminis skydelis