Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Naujienos
Nuotolinis mokymas
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 

DofE programa

Reklaminis skydelis

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Reagavimo į patyčias rekomendacijos

Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

Pajūrio 10 kuopos jaunieji šauliai XII Baltijos šalių kariškių žaidynėse

Šiais metais, birželio 15-17 dienomis, Kaune vyko atrankinės jaunųjų šaulių žaidynės, kurių tikslas buvo atrinkti 10 geriausių ir sportiškiausių jaunųjų šaulių į XII Baltijos šalių kariškių žaidynes,  kurios vyko Estijoje birželio 17-20 dienomis. Į atranką atvyko 17 jaunųjų šaulių iš Tauragės, Utenos ir Kauno rinktinių. Iš pradžių atranka į žaidynes vyko Kaune esančioje Divizijos generolo Stasio Raštikio puskarininkių mokykloje.

Tris dienas šauliai savo jėgas bandė įveikdami kliūčių ruožą, vasaros biatloną, orientavimosi trasą, granatų mėtymą ir šaudymą. Visi stengėsi parodyti kuo geresnį rezultatą, kad galėtų kelioms dienoms išvykti į Estiją. Įveikus visas rungtis ir susumavus rezultatus, iš 17 jaunųjų šaulių pagal skirtingas amžiaus grupes buvo atrinkti 10 geriausių. Iš Tauragės 7 rinktinės į Estiją išvyko 5 jaunieji šauliai: Rūta Mažeikaitė, Aurimas Šerpetauskas, Ernestas Beniušis, Vakarė Galinaitytė ir Ernesta Košytė.

Estijoje žaidynės vyko Voru mieste, jose dalyvavo trys Baltijos šalys: Lietuva, Latvija ir Estija. Dalyviai buvo suskirstyti į skirtingas amžiaus grupes.

Pirmą dieną vyko žaidynių atidarymo ceremonija. Antrąją dieną- karinio orientavimosi ir granatos metimo varžybos, o trečiąją dieną dalyvavome vasaros biatlono ir šaudymo varžybose. Nors oras mūsų nelepino, tačiau sėkmė lydėjo visų žaidynių metu.

Pasibaigus visoms varžyboms, vakare vyko apdovanojimų ir žaidynių uždarymo ceremonija. Mūsų komandos dalyviai, asmeninėse įskaitose iškovoję prizines vietas, buvo apdovanoti medaliais bei diplomais, o bendrose komandinėse įskaitose visa komanda užėmė garbingą antrąją vietą. Tauragės rinktinės jaunieji šauliai džiaugiasi, kad namo negrįžo tuščiomis ir turėjo galimybę dalyvauti ir įrodyti savo jėgas šiose XII Baltijos šalių kariškių žaidynėse.

                                    Pajūrio 10 kuopos jaunoji šaulė
Rūta Mažeikaitė

fotogalerija

Lithuanian English Italian Polish Russian Spanish Turkish
KA229 projektas ECHOSET
Reklaminis skydelis
Move your body, move your mind
Reklaminis skydelis
Yes For Traditional Dishes – No More Obesity!
Reklaminis skydelis
Let‘s Enjoy Dialoguing
Reklaminis skydelis

Patyčių dėžutė

Reklaminis skydelis