Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Naujienos
Nuotolinis mokymas
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 

DofE programa

Reklaminis skydelis

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Reagavimo į patyčias rekomendacijos

Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

Vasaros poilsio stovykla „Legendų ir padavimų takais“

Ir vėl mes, Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos 6 – 7 klasių mokiniai, susitikome vasaros poilsio stovykloje „Legendų ir padavimų takais“. Kaip ir kiekvienais metais, stovyklos vadovai nesiliauja mūsų stebinti įvairiomis įdomiomis kelionėmis. Štai kaip mes praleidome šias penkias nuotykių kupinas dienas...

Pirmadienį nukeliavome į Šaltojo karo muziejų, kuris įsikūręs Žemaitijos nacionaliniame parke. Muziejus įrengtas buvusiame Sovietų Sąjungos balistinių raketų šachtiniame paleidimo komplekse, Plokštinės raketų bazėje. Taip pat vykome į Platelius- vieną gražiausių ir garsiausią praeitį turinčių Žemaitijos miestelių. Pakilome į 15 m aukščio Apžvalgos bokštą.

Antradienis ir trečiadienis buvo labai šiltos ir smagios dienos, kurias praleidome D. ir P. Dainauskių sodyboje. Į sodybą atvykome dviračiais su Pajūrio 10 kuopos jaunaisiais šauliais. Žaidėme labai linksmus žaidimus: tinklinį, bavarišką tinklinį, šaudėme, pūtėme milžiniškus muilo burbulus, piešėme ant akmenų... taip pat maudėmės Jūros upėje, vyko grill fiesta, karaokė vakaras prie laužo bei diskoteka su DJ. Nakvojome palapinėse. Kaip atvažiavome, taip ir išvažiavome „su trenksmu“. Nuoširdžiai dėkojame mokytojams Danai ir Pranui Dainauskiams, kurie mus taip šiltai priėmė į savo išpuoselėtą sodybą.

Ketvirtadienį keliavome po Šiaulių rajoną. Aplankėme Kryžių kalną, pabuvojome Kurtuvėnų regioniniame parke, buvome dvare, kurio pašonėje yra įsikūręs žirgynas, ir patys turėjome galimybę pajodinėti. Buvome Vytauto ir Reginos Mataičių juodosios keramikos dirbtuvėse Gruzdžiuose. Iš molio pasigaminome sau ir kitiems įvairių suvenyrų.

Penktadienį su gide vaikščiojome po Pagramančio regioninį parką ir grožėjomės jo įdomiausiais objektais. Ir galiausiai surengėme stovyklos uždarymą Lakštingalų slėnio poilsiavietėje.

AČIŪ tariame socialinei pedagogei Reginai Rimkutei, mokytojams Dianai Rupšienei, Daivai Stragauskienei, Irenai Linkytei, Kristinai Katauskaitei, Genovaitei Salienei, Vladui Budvyčiui, Virginijui Kazlauskiui ir Algimantui Dragūnui ir visiems, kurie bent kiek prisidėjo prie stovyklos organizavimo ir tobulinimo!!! Linkime ir toliau būti tokiems kūrybingiems ir linksmiems bei kitais metais tęsti šią veiklą, kuri tikrai pagyvina ir nuotykiais papildo mokinių gyvenimus.

Evelina Capaitė ir Silvija Pužaitė,
Pajūrio Stanislovo Biržiškio
gimnazijos 6 klasės mokinės

stovykla2014.jpg

Lithuanian English Italian Polish Russian Spanish Turkish
KA229 projektas ECHOSET
Reklaminis skydelis
Move your body, move your mind
Reklaminis skydelis
Yes For Traditional Dishes – No More Obesity!
Reklaminis skydelis
Let‘s Enjoy Dialoguing
Reklaminis skydelis

Patyčių dėžutė

Reklaminis skydelis