Get Adobe Flash player
Naujienos
COVID-19 prevencija
Nuotolinis mokymas
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 

DofE programa

Reklaminis skydelis

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Reagavimo į patyčias rekomendacijos

Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

Universalaus sporto aikštyno dangos įrengimas

kpf leader lietuvosleader vvg logotipas

 

RUGSĖJĮ PAJŪRIO GIMNAZISTUS PASITIKO ATNAUJINTAS STADIONAS

Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos stadionas įrengtas dar 1965 metais ir nuo to laiko nei karto nebuvo renovuotas ar atnaujintas. Todėl prieš trejus metus gimnazija nusprendė rengti projektą „Šilalės rajono Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos universalaus sporto aikštyno dangos įrengimas“.

2011 m. projektas buvo įgyvendintas už 291 084,79 Lt. Atlikti projektavimo darbai, įsigyta lauko krepšinio aikštelei ir kt. sportui reikalinga įranga už 46 309 Lt. Atlikta darbų už 244 775,79 Lt: stadiono bėgimo takų grunto kasimo ir pagrindo paruošimo darbai, asfalto danga padengti aplink stadioną bėgimo ir šuolio į tolį takai ir lauko krepšinio aikštelė (iš viso plotas - 1958 m2), atlikti futbolo aikštės išlyginimo darbai ir aikštė apželdinta veja (plotas – 7 000 m2), o šių metų rugpjūčio pradžioje ant asfalto dangos paklota ES standartus atitinkanti gumos granulių danga.

Aikštyno dangai įrengti reikalinga 205 174,86 Lt suma. Gimnazijos projektas įgyvendintas su Šilalės rajono partnerystės vietos veiklos grupe (toliau – VVG), atstovaujama pirmininkės Teresės Jankauskienės, ir Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija, atstovaujama direktoriaus Juozo Žymančiaus, 2013 m. kovo 12 d. pasirašius sutartį (sutarties Nr. LEADER-12-ŠILALĖ-03-007) pagal vietos plėtros strategiją ,,Šilalės rajono vietos plėtros 2007 – 2013 m. strategija“ Nr. 4VP-KT-10-1-000204-PR001, įgyvendinamą pagal Lietuvos kaimo plėtros 2007–2013 metų programos krypties „Leader metodo įgyvendinimas“ priemonę „Vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ sumai už 51 127 Lt. Už šias lėšas buvo padengta gumos granulėmis 513 m2 asfalto dangos. Tai dvisluoksnė vandeniui pralaidi sintetinė danga, kuri pasižymi ilgaamžiškumu, minkštumu ir yra visais požiūriais pranašesnė už prieš tai buvusią asfalto dangą. Nuo gumos granulėmis padengto tako nebeišsipurvins mokinių sportinė avalynė ir apranga, ji sumažins galimybę susižeisti pargriuvus. Be to, naujoji danga pasižymi geresniu sukibimu su pagrindu, puikiu smūgio jėgos sugėrimu, yra atspari saulės poveikiui, neblunka, o dėl pralaidumo po lietaus nesusidaro telkšančios balos.

Anot gimnazijos direktoriaus pavaduotojo administracijos ir ūkio reikalams V. Dargevičiaus, senoji stadiono bėgimo takų danga buvo išties prasta, ją prižiūrėti užimdavo begalę laiko, mat nuolat želdavo piktžolės. Dabar gimnazijos direktoriaus pavaduotojas džiaugiasi, jog mokiniai nebepatirs nepatogumų ir galės saugiai bei komfortiškai sportuoti. Juo labiau, kad Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija garsėja puikiais sportiniais pasiekimais, tad naujos sporto aikštyno dangos įrengimas dar labiau paskatins jaunuosius sportininkus siekti kuo geriausių rezultatų. Beje, ši gimnazija nuo šiol gali didžiuotis ir tuo, jog pirmoji visame rajone turi tokią modernią stadiono dangą ir įrengimus.

Birutė SRĖBALIŪTĖ

Modesto MOTUZO nuotr.
stadionas
Universalaus sporto aikštyno dangos įrengimas
Lithuanian English Italian Polish Russian Spanish Turkish
KA229 projektas ECHOSET
Reklaminis skydelis
Move your body, move your mind
Reklaminis skydelis
Yes For Traditional Dishes – No More Obesity!
Reklaminis skydelis
Let‘s Enjoy Dialoguing
Reklaminis skydelis

Patyčių dėžutė

Reklaminis skydelis