Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Naujienos
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

Pėsčiųjų žygis

Jurbarko rajone šeštadienį (balandžio 14 d.)  buvo surengtas didelis žygis, skirtas už laisvę kovojusių pokario partizanų atminimui pagerbti. Jame dalyvavo pusantro tūkstančio žmonių iš visos Lietuvos.  Žygyje dalyvavo ir mūsų gimnazijos jaunieji šauliai. 

Dešimt valandų trukusiame žygyje „Kęstutėnai“ buvo keliaujama Kęstučio apygardos partizanų takais – dalyviai rinkosi 33 arba 22 kilometrų ruožus Pašaltuonio miestelio apylinkėse. Mūsų gimnazijos jaunieji šauliai sėkmingai įveikė 22 km trasą.

Dauguma žygio dalyvių – patriotiškai nusiteikęs jaunimas, besidomintis Lietuvos istorija, tėvynei pasišventusių žmonių laisvės kovomis. Šis žygis – vienas renginių, skirtų šviesios atminties partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago 100-osioms gimimo metinėms.

Įspūdingą kelionę surengė Pėsčiųjų žygių asociacija, Jurbarko savivaldybė ir mūsų šalies kariuomenė – Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Kęstučio motorizuotasis pėstininkų batalionas ir motorizuotoji pėstininkų brigada „Žemaitija“. 

Lithuanian English Italian Polish Russian Spanish Turkish

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis