Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Naujienos
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

Į Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnaziją "atridenta" "Sniego gniūžtė"

Gruodžio 9 dieną į Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnaziją buvo ,,atridenta“ „Sniego gniūžtė“. Tai Ilinojaus valstijoje (JAV) gimęs renginys, skirtas žalingų įpročių prevencijai. Šį kartą į gniūžtę ,,sulipo“ Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus ir mūsų gimnazijos mokiniai. Tai įgyvendinti padėjo iš Klaipėdos atvykę savanoriai vadovai.    

Renginys prasidėjo nuotaikingu žaidimu „Nindzės“ ir jau tradicija tapusiu „Kaubojų“ šokiu. Šie du užsiėmimai, kaip sakoma, „pralaužė ledus“, todėl, kai dalyviai buvo suskirstyti į mažesnes grupeles, nebeliko jokio susikaustymo. Jaunuoliai dieną praleido žaisdami įvairius žaidimus, dalyvaudami užsiėmimuose, bendraudami. Per tą laiką jie netgi spėjo sudalyvauti „Olimpiadoje“, kurios metu apibėgo visą gimnaziją ir atliko nemažai varginančių, tačiau smagių ir neužmirštamų užduočių. Vakare kiekviena grupė parengė atsisveikinimo pasirodymus. Jie nebuvo liūdni, nes dalyviai žinojo, tarsi septintu jausmu jautė, kad tai dar ne paskutinis susitikimas.

„Sniego gniūžtė“ praėjo, palikdama daugybę šypsenų, juoko, apkabinimų, meilės ir šviesos visų širdyse. Tai įrodo, kad gerų emocijų galima patirti ir be svaigalų. Tokie renginiai ne tik kuria prisiminimus, bet ir moko. Už turiningai praleistą laiką reikia padėkoti socialinei pedagogei Jurgitai Rumšienei, visiems dalyvavusiems ir, be abejo, Klaipėdos „Sniego gniūžtės“ savanoriams.

Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos
IIag klasės mokinė Emilija Pociūtė

Lithuanian English Italian Polish Russian Spanish Turkish

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis