Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Naujienos
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

Konferencija, kurios vertybė - nuolankumas

Lietuvoje dažnai organizuojamos konferencijos gydytojams, mokytojams, politikams, verslininkams ir kitų profesinių grupių atstovams. Aštunti metai, kai  Lietuvoje rengiama „Pasaulinės lyderystės konferencija“.  Jos iniciatorius – Klaipėdos Miesto bažnyčios pastorius Saulius Karosas.

  Ši DVD konferencija, kurioje savo patirtimi dalinasi pasaulinio garso vadovai,  yra skirta visiems: krikščioniškų bažnyčių vadovams ir tarnautojams, visuomeninių, ne pelno siekiančių ir nevalstybinių organizacijų vadovams ir darbuotojams, socialines paslaugas teikiančių įmonių vadovams ir darbuotojams, verslininkams ir įmonių vadovams, visuomenės veikėjams, kurie vadovaujasi krikščioniškomis vertybėmis, pokyčių iniciatoriams, studentams, visiems, kurie  nori lavinti savo vadovavimo dovaną. Organizatoriai tiki, kad mūsų visuomenei reikia nesavanaudiškų, sąžiningų ir nuolankių vadovų (svarbiausia konferencijos vertybė – nuolankumas), turinčių aiškią viziją. Tokio tikėjimo vedami organizatoriai siekia suburti bendraminčius, su kuriais klausydamiesi išskirtinių pranešėjų, galėtų kartu augti ir keisti savo aplinką.

Džiugu, kad kasmet konferencijoje prie nuolatinių dalyvių prisijungia vis daugiau naujų žmonių. Grįžę iš konferencijos ir pasidalinę įspūdžiais vieni kitus įkvepia kitais metais sudalyvauti patiems. Įkvėpti noro tobulėti visapusiškai šiemet į šią konferenciją, kuri vyko  Klaipėdoje, LCC universitete,  vyko net penki Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos darbuotojai: dailės ir technologijų mokytoja Diana Rupšienė, socialinė pedagogė Jurgita Rumšienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui  Regina Rimkutė, buhalterė Indrė Tarvydaitė ir lietuvių kalbos mokytoja Irena Tverijonienė . Geras gimnazijos direktoriaus Juozo Žymančiaus, kaip lyderio, pavyzdys  - skatinti savo darbuotojų lyderystę. Įkvėpti ir padrąsinti šia informacija pasidalinsime su  kolegomis saviugdos valandėlių metu. Lyderystės, pasak LCC universiteto rektorės dr. Marlene Wall, labai trūksta: „itin trūksta lyderių versle, mokyklose, bažnyčiose ir tiesiog šeimose. Lyderių, kurie klausosi, diskutuoja, kurie gerbtini ir gerbia, kurie mokosi iš klaidų“. Turime skatinti ir drąsinti vieni kitus. O ši konferencija, anot vyskupo Kęstučio Kėvalo, „tai padrąsinimo ir įkvėpimo šaltinis visiems, kurie galvoja apie savo tėvynę“.

Dviejų dienų konferencijoje pasisėmėme  ir žinių, ir emocijų. DVD pranešėjai kalbėjo apie lyderystės perdavimą, vadovavimą sunkiu laiku, gebėjimą likti pažeidžiamu, kūrybišką vadovavimą sparčiai kintančiame pasaulyje, apie taisykles, kurios veikia, strateginės pauzės svarbą, nepatogų vadovavimą bei drąsią lyderystę. Lietuvių pranešėjai: Šv. Pranciškaus onkologijos centro vadovė A. Kerpytė, Labdaros ir paramos fondo „Prieglobstis“ vadovas Mindaugas Palionis, Lietuvos policijos Kapelionas, kunigas Algirdas Toliatas, Miesto bažnyčios pastorius Saulius Karosas bei organizatoriai sukūrė jaukią, geromis emocijomis trykštančią atmosferą.

Tikiu, jog nuolankumo vedami galime nuveikti labai daug savo šalies labui, atrasti gilesnę prasmę darbuose, sustiprinti tarpusavio meilę šeimose. Juk tūkstančio mylių kelionė prasideda nuo mažų žingsnelių. Turėdami tvirtą tikėjimą, aiškias vertybes nepasiklysime patys ir galėsime padrąsinti kitus. Juk įtaką daryti gali kiekvienas! Svarbu, kad ji būtų teigiama.

Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos
konferencijoje dalyvavusiųjų vardu
lietuvių kalbos mokytoja
Irena Tverijonienė

Lithuanian English Italian Polish Russian Spanish Turkish

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis