Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Naujienos
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

2017-2018 mokslo metai

Adventinė popietė 5-8 klasių mokiniams

Nuoširdžiai dėkojame Pajūrio parapijos klebonui Antanui Mačiui, mokinėms Rugilei Daukšytei, Gabijai Pakalniškytei, Gabijai Kryževičiūtei, Skaivai Giedraitytei, Eglei Jankauskaitei, mokytojoms Jurgitai Skurdelienei, Ilonai Raudonienei už jaukią, šiltą adventinę popietę.

"Šventų Kalėdų belaukiant..."

Atrodo taip neseniai rinkome rudenio lapus ir džiaugėmės rudeninėmis gėrybėmis, o štai jau laukiame ir šventųjų Kalėdų. Tarp blizgančių parduotuvių vitrinų, spindinčių puošiamų eglučių ir kitų kalėdinių atributų, sustojame...trumpai, bet sustojame: advente, laukime... ir laukiame Šventų Kalėdų stebuklo.

Skaityti daugiau...

Kalėdų eglutės įžiebimo šventę prisiminus

Ačiū 3a klasės mokiniams, 8a klasės mokinei Rugilei Daukšytei, šokių kolektyvui ,,Go-dance", mokytojoms Danai Dainauskienei, Ilonai Raudonienei už šventinės nuotaikos sukūrimą įžiebiant Pajūrio miestelio eglutę.

Iki Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio liko 66 dienos

Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija organizuoja iniciatyvą „Tautinės juostos audimas“. Gimnazija sieks ilgiausios juostos rekordo. Šiandien 710 Pajūrio jaunųjų šaulių kuopa primena, kiek liko iki Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio. 

Skaityti daugiau...

Šimtmečiui skirto protų mūšio, II turas

Penktadienį gruodžio 8 d. gimnazijoje šurmuliavo II, šimtmečiui skirto protų mūšio, turas. Labai smagu buvo sulaukti tokio dalyvių skaičiaus, kurie savo žiniomis ir šypsenomis sušildė renginio organizatorius.

Skaityti daugiau...

Į Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnaziją "atridenta" "Sniego gniūžtė"

Gruodžio 9 dieną į Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnaziją buvo ,,atridenta“ „Sniego gniūžtė“. Tai Ilinojaus valstijoje (JAV) gimęs renginys, skirtas žalingų įpročių prevencijai. Šį kartą į gniūžtę ,,sulipo“ Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus ir mūsų gimnazijos mokiniai. Tai įgyvendinti padėjo iš Klaipėdos atvykę savanoriai vadovai.    

Skaityti daugiau...

Lithuanian English Italian Polish Russian Spanish Turkish

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis