Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Naujienos
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

2018-2019 mokslo metai

Vytautas Mačernis aktoriaus lūpomis

„...mokėkim gyventi nors ir dūžtančiose formose. Mes patys esame šviesa. Mes patys esame saulė, todėl neaimanuokime, jei aplinkui tamsu, nes nemokam sau kelio nušviest. Kiekvienas nešam sielą lyg žibintą” V. Mačernis

Šiandien, balandžio 8 d., gimnazijoje svečiavosi Kauno mažojo teatro aktorius Alvydas Brunalas.

Skaityti daugiau...

Smagus ir įdomus susitikimas

Balandžio 2  d. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos 1–4  klasių mokiniai susitiko su rašytoja Rebeka Una (Jurga Šalaševičiūtė). Kartu su autore atvyko ir jos antrokėlis sūnus bei senelis, aktorius Antanas Kurklietis.

Skaityti daugiau...

Autizmas visada šalia mūsų

Šiandien dažnai galime išgirsti tokius žodžius, kaip ,,autizmas“, ,,autistiški bruožai“. Bet vis dėlto, ar daugelis galėtų pasakyti, kas yra autizmas? Kas jam būdinga? Tikėtina, kad nemažai klausimų iškyla kiekvienam, kuris pirmą kartą išgirsta šią sąvoką.

Skaityti daugiau...

Projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ tęsiasi

Projektas „Padrąsinti. Įkvėpti. Palaikyti“ tęsiasi. Kovo 28 dieną į gimnaziją atvyko verslininkė Aistė Kesminaitė - Jankauskienė.

Skaityti daugiau...

Skaitymo kultūros puoselėjimas

Balandžio - 2 oji -  Tarptautinė vaikų knygos diena. Ji minima vaikų rašytojo Hanso Kristiano Anderseno gimimo dieną. Tarptautinė vaikų knygos taryba (IBBY) kasmet ta proga išleidžia plakatą ir kreipimąsi į skaitytojus. Šiemet teisę būti šios šventės rėmėju tapo IBBY Lietuvos skyrius. Tai didžiulė garbė. Plakatą ir kreipimąsi į skaitytojus sukūrė garsiausias mūsų šalies iliustruotojas ir rašytojas Kęstutis Kasparavičius. Šiuo plakatu rašytojas primena, kad knygos padeda neskubėti, knygos moko pastebėti, knygos kviečia, netgi verčia pasėdėti. Jis linki visiems įdomių knygų, taip pat gyventi taip, kad patys būtume knygoms įdomūs. 

Skaityti daugiau...

Antrokų ekskursija

Lietingą šeštadienio dieną 2b  klasės mokiniai, lydimi mokytojos ir gausaus tėvelių būrio, linksmi susėdo į autobusus ir pradėjo  savo kelionę.  

Skaityti daugiau...

Lithuanian English Italian Polish Russian Spanish Turkish

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis