Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Naujienos
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

2018-2019 mokslo metai

Pamoka kitaip

Spalio 2 dieną penktokai  kartu su mokytoju Algimantu Dragūnu per žmogaus saugos pamoką vykome į  Šilalės priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. 

Skaityti daugiau...

„Tyrėjų naktis“

„Tyrėjų naktis“ paskutinį rugsėjo penktadienį vyksta daugiau nei 30 Europos šalių, o pažinti mokslo rezultatus tądien kviečia daugiau nei 300 Europos miestų. Kaip ir kiekvienais metais,  gimnazijoje taip pat organizuosime „Tyrėjų nakties“ renginius.  Pirmasis jau įvyko rugsėjo 21 d.  - susitikimas su jaunąja mokslininke Ingrida Olendraite, nes šiemet ypatingas dėmesys skiriamas ateities mokslui ir mokslininkams, kurie kuria ateitį jau šiandien.

Skaityti daugiau...

„Bėgimas aplink Pajūrį 2018“

Spalio 6 d. organizuojamas „Bėgimas aplink Pajūrį 2018“. Maloniai kviečiame aktyviai dalyvauti!

Kliūčių ruožo varžybos

„Judėjimas – tai gyvenimas, o gyvenimas – tai judėjimas. Kviečiu rinktis aktyvų poilsį, juk tai yra geriausia prevencija nuo ligų. Mylėkime save, gyvenkime sveikai ir išlikime jaunatviškais”, – kviečia Europos sporto savaitės projekto ambasadorė J. Bartaškienė.

Skaityti daugiau...

Pažintinė - praktinė pamoka miške šeštokams

Šeštokai  per gamtos ir žmogaus pamokas visą rugsėjį mokosi apie miško ypatybes. Artėjant ,,Tyrėjų nakties“ renginiui, suplanavome susitikimą su prieš dvejus metus gimnaziją baigusiu mokiniu Juliumi Žygaičiu. Buvęs gimnazijos mokinys yra medžiotojas, šiuo metu studijuoja miškininkystę ir Pajūrio girininkijoje atlieka praktiką. Pažintinę pamoką miške vedė Pajūrio girininkijos girininko pavaduotojas Augustinas Alminas.

Skaityti daugiau...

Gimnazijos jaunieji šauliai susitikime su popiežiumi Pranciškumi

Rugsėjo 23 d., sekmadienį, 5 gimnazijos jaunieji šauliai ir kuopos vadas Algimantas Dragūnas su kitais Tauragės apskrities jaunaisiais šauliais ir jų vadais dalyvavo Šv. Mišiose Kaune, Santakoje, kurias aukojo popiežius Pranciškus.

Skaityti daugiau...

Lithuanian English Italian Polish Russian Spanish Turkish

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis