Get Adobe Flash player
Naujienos
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Tenenių DC
Naujienų archyvas
 
 

2% parama gimnazijai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

2016-2017 mokslo metai

Meninio žodžio pakerėti

Kiekvieną pavasarį gimnazijoje organizuojamas pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas. Kovo 2 dieną aktų salėje susirinko  skaitovai, juos atlydėję mokytojai ir klasės draugai. Keletas mokinių konkurse dalyvavo jau ne pirmus metus.

Skaityti daugiau...

Į mūsų gimnaziją atvyko buvusi mokinė Ingrida Olendraitė

Pirmąją pavasario dieną į mūsų gimnaziją atvyko buvusi mokinė Ingrida Olendraitė. Ji šiuo metu studijuoja Anglijoje, Kembridžo universitete, (tai vienas geriausių universitetų pasaulyje). Ingrida susitiko su įvairaus amžiaus mokiniais – nuo pradinuko iki abituriento. Ir, žinoma, rado apie ką su visais pakalbėti. Jauniausieji  bandė pavaizduoti, kaip atrodo mokslininkas, na, o vyresnieji  pakalbėjo kiek rimtesnėmis temomis.

Skaityti daugiau...

Vilniaus knygų mugė

Vasario 25 diena knygų mėgėjams prasidėjo anksti. Lydimi pavaduotojos Reginos Rimkutės, anglų kalbos mokytojos Ritos Štėrienės ir chemijos mokytojos Žydrės Danusienės, išvykome į vieną iš labiausiai laukiamų metų renginių – Vilniaus knygų mugę, kuri kaip ir kasmet vyko Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Nors kelionė buvo ilga, mums, norintiems sužinoti ir pamatyti kuo daugiau, ji nesutrukdė. Juk žinojome, kad mūsų laukia įspūdinga diena.

Skaityti daugiau...

Iš konkurso „Labas“ sugrįžus

Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje jau 13-tąjį kartą susirinko geriausiai žodžio meną įvaldę konkurso „Labas“ dalyviai. Šiemet buvau pakviesta ir aš, Iag klasės mokinė Emilija Pociūtė, parašiusi prozos kūrinį „Pasisveikinimo galia“.

Skaityti daugiau...

Išvijome žiemą iš kiemo!

Už gražią ir smagią Užgavėnių šventę "Žyma žyma, biek iš kyma…” nuoširdžiai dėkojame dorinio ugdymo, menų ir technologijų mokytojų metodinei grupei: Rasai Ramanauskienei, Dianai Rupšienei, Jurgitai Skurdelienei, Martynui Vydmantui, mokinių komandai, Lašininiui ir Kanapiniui.

Skaityti daugiau...

VIII laidos abiturientų Šimtadienio vakaras „Didysis Getsbis”

Abiturientai skaičiuoja paskutinį šimtą dienų, likusių iki valstybinių brandos egzaminų. Trečiokai jiems surengė nuostabią šventę, kupiną medijų, menų ir motyvacijos.

Skaityti daugiau...

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis

Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija © 2015. Visos teisės saugomos

Biudžetinė įstaiga

Dariaus ir Girėno g. 35, Pajūrio mstl., 75289 Šilalės r

Tel./faks. (8 449) 74 035

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190330034

El. p. rastine@pajuris.silale.lm.lt