Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Naujienos
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

2018-2019 mokslo metai

20-ta Knygų mugė

Saulėtą, bet žvarbią vasario 22 dieną, pilnas autobusas gimnazijos mokinių ir mokytojų išvyko į jubiliejinę, 20-tą, Knygų mugę Vilniuje.

Skaityti daugiau...

„Bendradarbystės erdvė: vadovai ir pavaduotojai“

Vasario 21 d. gimnazijos direktorius Juozas Žymančius ir direktoriaus pavaduotojos ugdymui Viktorija Dragūnienė ir Regina Rimkutė dalyvavo renginyje „Bendradarbystės erdvė: vadovai ir pavaduotojai“ Tauragėje.

Skaityti daugiau...

X laidos ŠIMTADIENIS „Dvyliktokai Stebuklų šalyje“

Vasario 8-ą dieną, penktadienį, mūsų gimnazijoje vyko viena laukiamiausių, linksmiausių, įsimintiniausių švenčių abiturientams – Šimtadienis. Kiekvieną kartą ji būna tiesiog nepakartojama. Ne išimtis – ir X-osios laidos abiturientų Šimtadienis.

Skaityti daugiau...

Seminaras mokytojams, pagalbos mokiniui specialistams, administracijai

Vasario 18 d. mūsų gimnazijoje vyko seminaras "Vaikų, turinčių elgesio ir emocinių sutrikimų, psichologiniai ypatumai, priežastys, įvertinimas ir elgesio ugdymo strategijos“ mokytojams, pagalbos mokiniui specialistams, administracijai. 

Skaityti daugiau...

Visuotinis mokinių tėvų susirinkimas

„Yra trys žinių šaltiniai: autoritetas, protas, patirtis. Kaip visi mokslai palaiko vienas kitą ir yra laikomi neatsiejama visuma, taip ir šie trys šaltiniai suteka į vieną jūrą. Jei pabandytume į kiekvieną šių šaltinių pažiūrėti kaip į ugdymo proceso visumą – autoritetu taptų mokytojas, protu – mokinys, o patirtimi – tėvai. O visi jie subėga į vieną – vaiko pasaulį: kuria, ugdo ir keičia jį“. Tokiais žodžiais klasių auklėtojų metodinės grupės pirmininkė Veronika Gudaitė pradėjo visuotinį mokinių tėvų susirinkimą, kuris įvyko vasario 15 dieną.

Skaityti daugiau...

Miškas – visų namai

Rudenį 3a klasės mokiniai, lydimi tėvelių, tyrinėjo Jūros pakrantės augmeniją, mokėsi atpažinti medžius pagal lapus, žievę, kamienus ir šakas, nustatyti pasaulio šalių kryptis. Su trečiokais buvome susitarę, kad pabandysime atpažinti medžius ir krūmus tada, kai jie neturės lapų. Šitą susitarimą mums padėjo įgyvendinti Pajūrio girininkijos darbuotojai. Vasario 14-osios rytą susiruošėme į edukacinę-integruotą pasaulio pažinimo ir lietuvių kalbos pamoką.

Skaityti daugiau...

Lithuanian English Italian Polish Russian Spanish Turkish

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis