Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Naujienos
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

2017-2018 mokslo metai

Sveikiname 3a klasės mokinį Martyną Valių

Sveikiname 3a klasės mokinį Martyną Valių - Šilalės rajono pradinių klasių mokinių meninio skaitymo šventės - konkurso laureatą!

Skaityti daugiau...

Turininga 5 klasės išvyka

Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio 5 klasės mokiniai balandžio 13 dieną vyko į pažintinę-mokomąją ekskursiją į Kauną. Aplankė Vytauto Didžiojo karo muziejų, kur išgirdo gido pasakojimų apie senovinius ginklus, karo ir mūšių istorijų, įvairius lėktuvų modelius.

Skaityti daugiau...

Pamoka "Mano augintis"

Balandžio 12 dieną 1b klasės mokiniai išvyko į Kvėdarnos miestelį pas Živilę ir Raimondą, kur kitoje edukacinėje aplinkoje vyko pasaulio pažinimo pamoka tema
"Mano augintis". Šie nuostabūs šeimininkai turi mielus augintinius. Jų pievoje išdidžiai iškėlusios galvas puikuojasi alpakos su jaunikliu. 

Skaityti daugiau...

Pėsčiųjų žygis

Jurbarko rajone šeštadienį (balandžio 14 d.)  buvo surengtas didelis žygis, skirtas už laisvę kovojusių pokario partizanų atminimui pagerbti. Jame dalyvavo pusantro tūkstančio žmonių iš visos Lietuvos.  Žygyje dalyvavo ir mūsų gimnazijos jaunieji šauliai. 

Skaityti daugiau...

Šiandien atidaryta netradicinė bibliotekėlė

„Knygų namelis“ - taip Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos bendruomenei šiandien, po 5 pamokų, buvo pristatyta netradicinė bibliotekėlė, papuošusi gimnazijos kiemą. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui R. Rimkutė pristatė ir paaiškino „Knygų namelio“ paskirtį. Jos teigimu, visi namuose turime knygų, kurias perskaitėme ir mums jų nebereikia, bet kitus mūsų knygos pradžiugintų. 

Skaityti daugiau...

Informacija apie Nacionalinį mokinių pasiekimų patikrinimą 2018 m.

Mieli Tėveliai, Globėjai,

Nuo balandžio 16 d. iki gegužės 4 d. gimnazijoje bus vykdomas Nacionalinis mokinių pasiekimų patikrinimas (diagnostiniai ir standartizuoti testai) 2, 4, 6 ir 8 klasių mokiniams. 

Skaityti daugiau...

Lithuanian English Italian Polish Russian Spanish Turkish

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis