Get Adobe Flash player
Naujienos
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

2017-2018 mokslo metai

,,Protų mūšis“ Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti

Lapkričio 10 dieną Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje vyko viktorina „Protų mūšis“, skirta Lietuvos šimtmečiui paminėti.

Skaityti daugiau...

„Studfestas“

Šių metų spalio 26 dieną mūsų gimnazijos mokiniai turėjo galimybę apsilankyti geriausia mokslo metų diena tituluojamoje konferencijoje – festivalyje „Studfestas“. 

Skaityti daugiau...

Ekskursija į Klaipėdą

Rudeniškai giedrą ir saulėtą  lapkričio 7 dienos rytą 2 a klasės mokiniai, lydimi mamyčių Linos, Žydros ir Eglės, išsiruošė ekskursijon į Klaipėdą. Turėjome net keletą tikslų: pamatyti Baltijos jūrą, apsilankyti „Roshen“ konditerijos gamykloje ir susipažinti su konditerio profesija, Laikrodžių muziejuje apžiūrėti ekspoziciją ir sužinoti apie pirmuosius laikrodžius, ir pažaisti žaidimų kambaryje „Pasakų šalis“. Visus tikslus pavyko puikiai įgyvendinti.

Skaityti daugiau...

Jaunieji šauliai dalijasi gerąja patirtimi

Lapkričio 8 d.  gimnazijoje lankėsi Rietavo savivaldybės  Tverų gimnazijos jaunieji šauliai. Kuopos vadas Algimantas Dragūnas svečiams papasakojo apie Pajūrio 710 kuopos jaunųjų šaulių veiklą, laimėjimus.

Skaityti daugiau...

Žmogaus saugos diena Tauragės r. Žygaičių gimnazijoje

Spalio 26 d. 14 gimnazijos jaunųjų šaulių ir kuopos vadas Algimantas Dragūnas dalyvavo pažintinėje- edukacinėje „Žmogaus saugos dienoje“  Tauragės r. Žygaičių gimnazijoje. 

Skaityti daugiau...

ERASMUS+ programos projekto LED susitikimas Rumunijoje

  

Grupelė Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos mokinių ir mokytojų spalio 15-20 dienomis lankėsi Rumunijoje, Oradea mieste, kur vyko trečiasis Erasmus+ programos projekto „Let‘s Enjoy Dialoguing“ (LED) partnerių dalyvių susitikimas.  Jame dalyvavo atstovai iš visų penkių šalių: Lenkijos, Italijos, Ispanijos, Rumunijos ir mes, iš Lietuvos. Susitikimas buvo labai lauktas, nes tiek mokytojai, tiek mokiniai jau spėjo susipažinti, susidraugauti per pirmuosius susitikimus, todėl su didžiuliu noru vyko į Rumuniją.

Skaityti daugiau...

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis