Get Adobe Flash player
Reklaminis skydelis
Naujienos
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

2017-2018 mokslo metai

Sunkus darbas – atsipirko su kaupu

Kiekvienos ES šalies moksleiviai turi galimybę dalyvauti Euroscola programoje, kuri suteikia galimybę aplankyti EP būstinę Strasbūre ir dalyvauti jaunimo debatuose ir balsavime ES klausimais, modeliuojant realaus EP darbą. Programos tikslas yra supažindinti jaunimą su EP darbu, skatinti domėjimąsi ES vykstančiais procesais ir pateikti gilesnį Europos, kaip visumos, vaizdą. Debatai vyksta anglų ir prancūzų kalbomis, o juose dalyvauja per 500 moksleivių iš ES valstybių narių ir kandidačių.

Skaityti daugiau...

Gimnazistai – jaunųjų istorikų žinių turnyre

Spalio 10 dieną gimnazijos mokiniai, istorijos mylėtojai, vyko į jaunųjų istorikų žinių turnyrą Baubliuose. Pačiame seniausiame Lietuvos muziejuje gimnazistai pasitikrino žinias ne tik apie Lietuvos istoriją, tačiau ir apie Šilalės kraštą. Konkurse dalyvavo gausus būrys istorijos mylėtojų – kone pusšimtis dalyvių užpildė salę, kurioje jų laukė 37 įvairaus sudėtingumo užduotys.

Skaityti daugiau...

,,Protų mūšis“ Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti

Lapkričio 10 dieną Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijoje vyko viktorina „Protų mūšis“, skirta Lietuvos šimtmečiui paminėti.

Skaityti daugiau...

„Studfestas“

Šių metų spalio 26 dieną mūsų gimnazijos mokiniai turėjo galimybę apsilankyti geriausia mokslo metų diena tituluojamoje konferencijoje – festivalyje „Studfestas“. 

Skaityti daugiau...

Ekskursija į Klaipėdą

Rudeniškai giedrą ir saulėtą  lapkričio 7 dienos rytą 2 a klasės mokiniai, lydimi mamyčių Linos, Žydros ir Eglės, išsiruošė ekskursijon į Klaipėdą. Turėjome net keletą tikslų: pamatyti Baltijos jūrą, apsilankyti „Roshen“ konditerijos gamykloje ir susipažinti su konditerio profesija, Laikrodžių muziejuje apžiūrėti ekspoziciją ir sužinoti apie pirmuosius laikrodžius, ir pažaisti žaidimų kambaryje „Pasakų šalis“. Visus tikslus pavyko puikiai įgyvendinti.

Skaityti daugiau...

Jaunieji šauliai dalijasi gerąja patirtimi

Lapkričio 8 d.  gimnazijoje lankėsi Rietavo savivaldybės  Tverų gimnazijos jaunieji šauliai. Kuopos vadas Algimantas Dragūnas svečiams papasakojo apie Pajūrio 710 kuopos jaunųjų šaulių veiklą, laimėjimus.

Skaityti daugiau...

Lithuanian English Italian Polish Russian Spanish Turkish

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis