Get Adobe Flash player
Naujienos
Struktūra ir kontaktai
Administracinė informacija
Nuorodos
Teikiamos paslaugos
Gimnazijos vertybės
Ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas
Profesinis orientavimas
Projektai
Informacija
Gimnazijos rėmimas
Naujienų archyvas
 
 
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Klausimai pasiūlymai

El. pašto adresas
Tema
Žinutės tekstas

2017-2018 mokslo metai

„Kai man 15 ar dar mažiau...“

Lapkričio 10 - 11d. vyko Ig klasės naktis mokykloje „Kai man 15 ar dar mažiau...“. Toks renginys, kitaip vadinamas „Naktynės“, padeda geriau pažinti savo bendraklasius,  ugdo klasės vieningumą, suteikia galimybę linksmai praleisti laiką ne pamokų metu, tačiau mokykloje. Klasės vieningumo ugdymas, kone svarbiausias „Naktynių“ tikslas.

Skaityti daugiau...

Išvyka į Jaunųjų Maltiečių sąskrydį #geradaryti gera#Jaunieji Maltiečiai

Spalio 27 d. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos mokiniai (Gabija  ir Gabrielė Paulauskaitės, Jolanta Stakutytė, Viktorija Kurmytė, Rikantė Mėlinavičiūtė ir Rokas Pocius), dalyvavo jaunųjų maltiečių sąskrydyje Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazijoje.

Skaityti daugiau...

Manto ir jo mamytės Gitanos ebru technika atliktų darbų paroda

Mantas Bagdonas - 2a klasės mokinys. Jis, gydydamasis Santaros klinikose, turėjo neeilinę galimybę dalyvauti edukacinėse ebru – piešimo ant vandens - pamokose, kurias ten besigydantiems vaikams dovanoja ebru meno specialistai. Berniukas su nekantrumu traukė vieną už kitą gražesnius, įvairesnius piešinius ir pasakojo,  pasakojo...

Skaityti daugiau...

„Naktis mokykloje III“

Šių metų  lapkričio 17 – 18 d. Jurbarko rajone esančioje Raudonės pilyje vyko jau tradicija tapęs jaunųjų šaulių sąskrydis  „Naktis mokykloje III“.

Skaityti daugiau...

Sunkus darbas – atsipirko su kaupu

Kiekvienos ES šalies moksleiviai turi galimybę dalyvauti Euroscola programoje, kuri suteikia galimybę aplankyti EP būstinę Strasbūre ir dalyvauti jaunimo debatuose ir balsavime ES klausimais, modeliuojant realaus EP darbą. Programos tikslas yra supažindinti jaunimą su EP darbu, skatinti domėjimąsi ES vykstančiais procesais ir pateikti gilesnį Europos, kaip visumos, vaizdą. Debatai vyksta anglų ir prancūzų kalbomis, o juose dalyvauja per 500 moksleivių iš ES valstybių narių ir kandidačių.

Skaityti daugiau...

Gimnazistai – jaunųjų istorikų žinių turnyre

Spalio 10 dieną gimnazijos mokiniai, istorijos mylėtojai, vyko į jaunųjų istorikų žinių turnyrą Baubliuose. Pačiame seniausiame Lietuvos muziejuje gimnazistai pasitikrino žinias ne tik apie Lietuvos istoriją, tačiau ir apie Šilalės kraštą. Konkurse dalyvavo gausus būrys istorijos mylėtojų – kone pusšimtis dalyvių užpildė salę, kurioje jų laukė 37 įvairaus sudėtingumo užduotys.

Skaityti daugiau...

Virtuali mokymosi aplinka

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis