DOFE APDOVANOJIMAI VILNIUJE

Birželio 29 ir 30 dienomis Vilniaus universiteto botanikos sodas aidėjo juoku ir muzikos garsais! Čia daugiau nei 250 jaunų žmonių atsiėmė „The Duke of Edinburgh’s International Award” DofE apdovanojimus. Ženklelius ir sertifikatus iškilmingai įteikė Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos viceministrai Ramūnas Skaudžius ir Agnė Kudarauskienė, British Embassy Vilnius ambasadorius Lietuvoje Brian Olley ir DofE programos vadovė Lietuvoje Viktorija Kalaimaitė.
Šiais metais iš viso įteikti 5 aukso apdovanojimai. Sidabro ženklelius atsiėmė 37, bronzos – 216 mokinių.
Gausiausia šiais metais pripažinta mūsų, Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos komanda. Dofe ženkliukus ir diplomus atsiėmė net 16 gimnazistų! Iš jų 3 sidabro ir 13 bronzos ženklelių. Dofe programas sėkmingai užbaigė (sidabro) Gabija Pakalniškytė, Emilija Dikčiūtė ir Rugilė Klimbytė, bronzos programą baigė šie mokiniai: Edvinas Petravičius, Kazimieras Juška, Žygimantas Bladys, Vaiva Krumpaitė, Justė Olendraitė, Gabija Valančauskaitė, Guoda Pivoriūtė, Vilius Briedis, Arnas Martinkus, Karolis Tenikaitis, Evelina Vaičiulytė. Taip pat padėkos ir bronzos ženkliukai buvo įteikti jau kitur šiuo metu besimokantiems buvusiems mūsų gimnazijos mokiniams Edvinui Viliušiui ir Toniui Varnagiui.
Šventė subūrė programos dalyvius, jų mokytojus, savanorius ir kitus programą palaikančius žmones.
Didelė laimė būti šių jaunų žmonių pasiekimų dalimi. Esu laiminga ir didžiuojuosi jais visais. Juk laimė – tai mozaika iš tūkstančių mažų akmenukų, kurie atskirai beveik nieko nereiškia, tačiau sumaniose rankose suformuoja žavų raštą. Sukurkite savo mozaiką su skoniu – ir jūs papuošite savo gyvenimą; nepraleiskite trumpalaikių džiaugsmų, kuriuos jums dovanoja galimybės, charakteris ar dangus – ir jūsų egzistencija bus pripildyta malonumo.
Ačiū visiems, kurie dalyvavo ir kūrė šventinę nuotaiką kartu.

Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos socialinė pedagogė Jurgita Rumšienė